Maison individuelle dans le parc naturel du Morvan
Ref #: cvh5627
Honoraires à la charge du vendeurVia de onverharde toegangsweg bereikt u het huis met prachtige afgesloten tuin. Op het terrein een ruime parkeergelegenheid.
U komt binnen in de gezellige keuken die van alle gemakken is voorzien, een doorgang naar de ruime woonkamer met eethoek en openslaande deuren naar de tuin.
via de woonkamer toegang naar een slaapkamer. Vanuit de keuken komt u in de gang met toegang naar badkamer en toilet, en een kamer in gebruik als kantoor.
aan het einde van de gang een entree naar wasruimte en technische ruimte voor cv ketel. Achterin een toegang naar de kelder, nu in gebruik als wijnkelder.
Via de trap in de woonkamer komt u op de etage met 2 ruime slaapkamers en grote badkamer met toilet, tevens 2 zoldergedeelten met bergruimte.
Op het terrein verder een ruime schuur met daarin aparte garage voor 1 a 2 autos en werkplaatsgedeelte. Aan zijkant van de schuur treft u een houtopslag en toegang naar oude paardenstal (klein).
In de tuin een nog werkende put met water. Geen vis a vis. Buren op ongeveer 100 meter.
Un dossier est disponible sur les risques environnementaux pour cette propriété à première demande. Il peut également être trouvé en recherchant le village sur ce site georisques.gouv.fr
Property# cvh5627

Localisation
Autres infos
Energie

Personne à contacter
Chris Van Halewijn
Saône et Loire
- Magnifiques paysages
- Culture Riche
- Accès facile
- saison bien définies
- Célèbre gastronomie et vins raffinés
